top of page
White Noise na černém pozadí

Průběh
spolupráce

1.

Poptávkový formulář

Nezávazná poptávka

Prvním krokem je odeslání nezávazné poptávky vybraného oblečení. Nejjednodušší způsob představuje vyplnění poptávkového formuláře. Dále je možné nás kontaktovat skrze e-mail info@bespo.cz.

2.

Konzultace

Bližší specifikace

Po přijetí poptávky přichází na řadu konkrétní specifikace (velikosti, materiál, přesný počet kusů a druhu oblečení) vámi poslané objednávky a případná konzultace při výběru. Obratem vám odesíláme nezávaznou cenovou kalkulaci.

3.

Grafický návrh

Design

Při odsouhlasení nabídky vás požádáme o dodání grafických prvků (loga, ikony, případně celkový design atd.) společně s upřesněním jejich umístění na oblečení. Pokud si nevíte rady, můžete využít našich grafických služeb.

Samozřejmostí je možnost kompletního zpracování podoby oblečení našimi grafiky.

4.

Potvrzení objednávky

Potvrzení objednávky

Finální cenovou kalkulaci společně s hotovým grafickým návrhem vám zasíláme k závaznému schválení. Za účelem zjištění velikostí složí velikostní tabulka, případně dodáme i vzorkové sady oblečení.

(jelikož se jedná o zakázkové oblečení, budeme od vás požadovat zaplacení zálohy na náš účet)

5.

Výroba oblečení

Zabalený box

Ihned po přijetí zálohové platby míří vaše oblečení rovnou do výroby a informujeme vás o termínu dodání (obvykle 4 - 6 týdnů). Grafika z návrhů je zanesena do střihů ve vybraných velikostech, motivy jsou natištěny sublimací přímo na látku a nakonec je oblečení ručně sešité na míru našimi švadlenami.

6.

Doprava

Finalizace

Během výrobního procesu vás informujeme o stavu objednávky a konkrétním datu jejího zhotovení. Jakmile je oblečení vyrobeno a projde výstupní kontrolou, zabalíme ho do krabice a odešleme na vámi uvedenou adresu.

V případě jakýchkoliv nejasností se podívejte do naší sekce častých dotazů nebo nás kdykoliv přímo kontaktujte, rádi vám poradíme.

bottom of page